Liderdir!

OTELE.NET 2012 yılında Alanya da küçük bir depoda, 8 çalışan ve 300 ürün çeşidiyle kurulmuştur.

Hizmet kalitesi ve bu kaliteye paralel olarak ilerleyen büyüme hızıyla 2020yılında 20  üzerinde çalışanı, halihazırda 1000'den fazla stoklu ürün çeşidi, 300'in üzerinde hizmet verdiği müşteri sayısı ile Antalya nin lider online tedarik  işyeri marketi olarak operasyonlarına devam etmektedir.

Kurulma ilkesi; küçük büyük fark etmeksizin kurumların ihtiyaç duyduğu tüm otellerin malzemelerini her daim stoğunda hazır bulundurarak en kaliteli ürünleri, en hızlı şekilde, rekabetçi ve tutarlı fiyatlarla sunmaktır.

OTELE.NET,  OTEL tedarik pazarında bölgenin en geniş yatırımlı ve organize şirketi olmasından dolayı iş ortaklarına her zaman üst düzey bir hizmet vermeyi hedeflemektedir.

OTELE.NET sadece tüketiciye değil üreticiye de hitap etmektedir. Ürünlerinizi  daha karlı satmak istiyorsanız mutlaka bizden de teklifler alınız. 

Kazançtır!

Avantajlı Satın Alma Sistemi olan OTELE.NER kurulduğu günden bugüne tedarikçilerine ve müşterilerine daima en iyisini sunmak için çalışır.

OTELE.NET  gıda ürünlerinden temizliğe, teknoloji malzemelerinden mobilya ve hırdavata kadar küçük ya da büyük fark etmeksizin işletmelerin A'dan Z'ye tüm ihtiyaçlarını rekabetçi fiyat ve hızlı teslimat seçenekleriyle giderebilmelerine imkan tanır.

OTELE.NET web sitesinde listelediğiniz tüm ürünler hakkında fiyat taleb edebilirsiniz. Stoklarımız 'daki ürünler ve  birlikte çalıştığımız  200'den fazla tedarikçinin kendisine sağladığı avantajları müşterilerine yansıtarak satışını gerçekleştirdiği ürünleri her zaman rekabetçi ve tutarlı fiyatlarla sunmaktadır.

Stoklu çalışma prensibi sayesinde işletmelerin depolama alanlarından tasarruf etmelerini sağlamaktadır.

Kendi araçları ile hızlı gönderim yapmasından ötürü yakıttan ve zamandan tasarruf sağlanmasına imkan vererek işletmelerin maliyetlerini gözle görülür bir şekilde düşürmektedir.

Ne Yapar?

Maliyetlerinizi düşürüp tasarruf etmenizi sağlar.

OTELE.NET, sektörün dinamiklerini ve değişkenlerini düzenli olarak araştırır ve müşterilerinin ihtiyaçları için en doğru ve en kaliteli ürünleri seçip portföyünü her gün genişleterek bu ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunar.

Şirket büyüklüğünüz ne olursa olsun OTELE.NET  tüm siparişlerinizi GAZIPASA/ALANYA/SIDE/KEMER bölgelerine  kendi araçları ve personeli ile 1 iş gününde, diğer bölgelere ise ertesi gün kargo çıkışı sağlayarak 2 iş gününde teslim eder.

OTELE.NET ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri kendi deposunda stoklu olarak bulundurur.Ofis kırtasiye malzemeleri, kağıt ürünleri, kartuş-toner, temizlik, gıda-mutfak, teknoloji, mobilya ve hırdavat gibi 8 ana kategoride en iyi hizmeti sunmak için çalışır.

Kurduğu güçlü organizasyon ve sektöre yaptığı büyük yatırımlar sayesinde tedarikçileri ve hizmet verdiği müşterileriyle birlikte kusursuz ve kaliteli bir hizmet anlayışını benimser.

Nasıl Yapar?

Alanında uzman kadrosuyla geliştirdiği iş modelini disiplinli bir şekilde uygulayarak yapar.

Kendine ait olan profesyonel dağıtım ağı, stoklu çalışma prensibi ve 1000 metrekarelik deposuyla müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefler.

Kendi bünyesinde bulundurduğu müşteri hizmetleri birimi ile satış sonrası hizmetlerde mükemmeli hedefler.

OTELE.NET 

Kullanıcıları tarafından verilen her sipariş, büyük bir dikkat ve titizlik içinde paketlenir.

Bu hizmet her üründe stoklu çalışma ve disiplinli sipariş teslim süreçleriyle gerçekleştirilir.

OTELE.NET den yapacağınız her alışveriş zamanında ve eksiksiz olarak kapınıza gelir.

Siz de Avantajlı Satın Alma Sistemi olan OTELE.NET ayrıcalıklar dünyasına dahil olmak ve maliyetlerinizi düşürmek istiyorsanız, hemen www.otele.net i ziyaret edin veya 02425223472 numaralı telefonu arayın ve hiç vakit kaybetmeden maliyetlerinizi düşürmeye başlayın. Maliyetlerinizi düşürmek için çalışıyoruz!

Copyright© 2017 OTELE.NET